همراه اول به مناسبت دهه کرامت هدایایی را برای مشترکین خود ترتیب داده است.

اینترنت هدیه همراه اول را چگونه بگیریم؟

اپراتور همراه اول همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت معصومه ( س ) و آغاز دهه ی کرامت؛ هدیه ویژه ای را برای مشترکین خود در نظر گرفته است که شامل بسته های ترکیبی و اینترنت بوده و از روز چهارشنبه دراختیار آنها قرار می گیرد.

بر اساس گزارش اداره کل ارتباطات سیار ایران، طراحی این بسته های ویژه مطابق درخواست مشترکین بوده و با در نظر گرفتن نیازهای آنها به شکل کاملا تصادفی به مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول تخصیص می یابد.

این هدیه های همراه اول از روز چهارشنبه 11 خرداد ماه 1401 مصادف با سالروز ولادت حضرت معصومه ( س )  تا تاریخ 21 خرداد ماه 1401 مصادف با سالروز ولادت امام رضا ( ع ) در دسترس متقاضیان قرار خواهد داشت شامل: 1.5 گیگابایت اینترنت یک روزه با 500 مگا بایت اینترنت هدیه، یک گیگا بایت اینترنت و 60 دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت، 1.5 گیگا بایت اینترنت 7 روزه با 700 مگا بایت اینترنت هدیه، 2.5 گیگا بایت اینترنت 7 روزه با 1.1 گیگا بایت اینترنت هدیه و … می باشد که به هر مشترک به صورت کاملا تصادفی تعلق می گیرد.

راهنمای دریافت هدیه اینترنت سیم کارت های همراه اول

مشترکین سیم کارت های همراه اول می توانند در صورت اتمام حجم بسته نسبت خریداری مجدد بسته به دفعات اقدام نموده و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. نحوه بهره مندی از این طرح نیز بسیار آسان  است و مشترکین می توانند با شماره گیری کد دستوری # 67 * 100 * ( ستاره 100 ستاره 67 مربع )  نسبت به خرید این بسته اقدام نمایند.

بر اساس اعلام همراه اول مشترکین می توانند از طریق روش های ذکر شده در جدول و یا با مراجعه به اپلیکیشن ” همراه من”  نسبت فعال سازی و استعلام بسته های هدیه ی دهه ی کرامت اقدام نمایند.

نوع مشترک نوع فعالیت کد دستوری

دائمی و اعتباری

( به جز انارستان )

فعال سازی


استعلام


راهنما

# 67 * 100 *


# 10 * 100 *


# 19*  67 * 100 *

ما در وام سیمکارت 80 درصد ارزش سیم کارت را به مشترکین سیم کارت های همراه اول وام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست