کلاه برداری وام سیمکارت چگونه است؟

برخی از افراد سودجو به بهانه دادن وام سیمکارت اقدام به تبلیغات نموده و براحتی سیمکارت شما را با این ترفند از آن خود می کنند.

با توجه به اینکه وام فوری سیمکارت فقط به صاحبان سیمکارت 912 دائمی همراه اول تعلق می گیرد.اگر شخصی ادعای ارائه وام روی سیمکارتهای دیگر نمود، مطمئن باشید که کاسه ای زیر نیم کاسه است. چرا که در حال حاضر فقط برخی از کدهای سیم کارت های 912 و دائمی دارای ارزش میلیونی بوده و می توان به سند آن استناد کرد و با فروش آن به اعداد میلیونی رسید.

وام سیمکارت به درد چه کسانی می خورد؟

خیلی از افراد سیمکارت 912 دائمی با خط با ارزش و کدهای 1 تا 5 دارند ولی از ارزش آن با خبر نیستند و در زمان کمبود مالی به فکر فروش آن می افتند. در صورتی که می توانند با نگه داشتن سیم کارت در دست خود و بدون به نام زدن به واسطه همان سیمکارت و معادل 90 درصد ارزش سیمکارت خود وام بگیرند.

اگر از ارزش نقدی سیمکارت خود اطلاع ندارید. می توانید به مطلب ارزش سیم کارت 912 سر بزنید.

متوسط قیمت سیمکارت 912 در حال حاضر چقدر است؟

شاید باور نکنید ولی یک سیم کارت رند مثل شماره 9121115002  رقمی بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان ارزش گزاری شده است. سیم کارت های کد 2 و 3 از 15 میلیون به بالا ارزش دارند. لذا در برخی شرایط گرفتن وام به جای فروش سیم کارت بسیار منطقی تر خواهد بود.

برای مشاهده ریز قیمت ها می توانید از برخی از وب سایت ها مثل رندبازار کمک بگیرید. تا در صورت درخواست وام سیم کارت مراقب کلاه برداری وام سیم کارت باشید و برای گرفتن وام های به این شکل که از عرف خارج هستند از طریق شرکت های معتبری مثل ما که بیش از 15 سال در حیطه ارائه وام فعالیت داشته اند مشاوره بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست